Pražská dvojka‎ > ‎Výpravy‎ > ‎

Podzimky 2017

teaser.png

O výpravě

Podzimní výprava bude letos (stejně jako loni) uspořádána na hradě Hartenberg. Situace je delikátní, po dlouhé době je třeba svolat elitní tým Kerberos, jehož členem jste, jak si jistě dobře pamatujete, kdysi býval. Více informací k účelu setkání na místě.


A navíc, jako každým rokem, proběhne tradiční kulinářská soutěž, ve které jsou testovány hobřácké gurmánské a gourmetské dovednosti. Soutěžní týmy mohou tvořit 1-3 členové, hodnotit se bude chutnost, pestrost, náročnost a celkový dojem. S ohledem na velikost porce počítejte s tím, že váš příspěvek bude v omezené míře ochutnán komisí a zbytek bude tvořit vaši večeři. Soutěž proběhne ve čtvrtek večer, tedy až druhý den, na místě je ovšem lednice.


Základní info

  • Sraz: středa 25.10. v 17:00 na Hlavním nádraží (vlevo pod dolními tabulemi)

  • Návrat: neděle 29.10. v 18:27 tamtéž

  • S sebou: vybavení na vícedenní výpravu, staré historicky vypadající oblečení (+- viktoriánská éra - starý kabát nebo košile, klobouk, velkolepá šála, atp.), teplé oblečení, 650Kč, pracovní oblečení a pracovní rukavice (je možné, že opět budeme pomáhat s opravami hradu), libovolný kostým na Halloweenský večírek, páteční večeře. Vlastní nádobí není třeba.

  • Šéf výpravy: Zesík (608 902 093), Bukaj (733 720 293)


MapaHOBR Účast na výpravách 2017/18 ‎[Formulář]‎


Comments