Pražská dvojka‎ > ‎Výpravy‎ > ‎

Podzimky 26.-30.10.2016


O výpravě

Podzimky budou letos opravdu netradiční, bydlet totiž budeme v podhradí hradu Hartenbeg (oficiální stránky zde), který budeme pomáhat opravovat. Během akce se bude odvíjet příběh doplněný o LARPové prvky včetně dřevárenských zbraní (viz. Válka o Cintru). 

Na podzimní výpravě již tradičně probíhá kulinářská soutěž, klání ve kterém jsou testovány kuchařské schopnosti, kde ti nejlepší obdrží cenou trofej- zlatou vařečku. Soutěžní týmy mohou tvořit 1-3 členové, hodnotit se bude chutnost, pestrost, náročnost a celkový dojem. Počítejte s tím, že váš příspěvek bude v malé míře ochutnán komisí a zbytek bude tvořit vaši večeři. Soutěž proběhne ve čtvrtek, chladnička by na místě měla být.

Základní info

  • Sraz: středa 26.10. v 7:00 na Hlavním nádraží na obvyklém místu srazu
  • Návrat: neděle 30.10. ve 14:15  na ÚAN Florenc 
  • S sebou: vybavení na vícedenní výpravu, jednoruční meč (jiné zbraně nebudou potřeba), černý (tmavý) kostým z Války o Cintru (v kostýmu budeme především venku, upravte jej proto na 'zimní' variantu), rukavice na boj se budou opravdu hodit! (nejen kvůli zimě, ale především kvůli ochraně prstů), termoska výhodou, zdůrazňujeme teplé oblečení, vlastní nádobí netřeba, hygienické potřeby, šachy (pokud máte a jste ochotni je brát), šitíčko (jehla+niť), 650kč, pracovní oblečení a pracovní rukavice
  • Šéf výpravy: Prezident (737631185)- na akci však bude až od čtvrtečního večera. Na akci bude od začátku Bukaj (733720293)

Mapa


Účast na výpravách 2016/17 ‎[Formulář]‎


Comments